Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Był kiedyś wywiad z Polakiem , który sciga się w Moto GP .Na pytanie czym jezdzi w Polsce ,odpowiedział że samochodem bo drogi w Polsce są tak złej jakości ,zę jazda motorem = samobójstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam wyrazy współczucia rodzinie i znajomym. Nie znałem dziewczyny i nigdy jej pewnie nie widziałem. trzy lata temu zabił się na motorze mój kolega. Byłem pewny, że nie zawinił, bo go znałem bardzo dobrze. Okazało się, że jednak to on jednak popełnił błąd ... Dziewczyna nie jechała wolno - to jest pewne po obrażeniach. Na pewno jechała dużo szybciej niż pozwalały na to przepisy. Nie znam tej drogi i jej stanu, ale wiem, ze jeżeli mam problem z utrzymaniem motoru czy samochodu przy 70 km/h, to jadę 50 km/h tak, by panować nad motorem. Stała sie tragedia i zgineła młoda dziewczyna. Należy tego żałować i w żadnym wypadku nie można z tego robić taniej sensacji. Ale z drugiej strony zabrała tylko siebie na drugą stronę. Pamiętam wypadek, gdy rozpędzony motocyklista, przez piasek na drodze, zabił dwoje dzieci stojących na chodniku i to daleko od skraju jezdni ... On przeżył, dzieci nie ... Jechał za szybko, ale i wtedy wiele osób obwiniała wszystkich tylko nie jego - bo przecież to nie jego wina, że był piasek na drodze ... Jak słyszę, że ścigacze mają opony i zawieszenie nie przystosowane do pojawienia się błota czy piasku na drodze, to od razu należy się zapytać: a czy to jest dziwne, ze na normalnej drodze coś takiego się pojawia? To nie są tory wyścigowe odpowiednio przygotowane do szybkiej jazdy. A i opony na ścigaczach nie są przystosowane do jazdy na normalnych drogach, tym bardziej w obecnych warunkach. Aby doszło do wypadku i tragedii potrzeba najczęściej zbiegu kilku warunków, przekroczenia wielu przepisów, norm, nakazów i to najczęściej sporo. a w przypadku wypadków na zdarzenia wpływ mają drobiazgi. Czasem są to milimety , czasem mili sekundy ... Koleiny, pisek lub błoto, duża prędkość, drzewo - to przykładowe warunki, które spowodowały tą tragedię. I wystarzy jeden z tych warunków zmienić, by mogło nie dojść do tragedii ... Albo też zmiana jednego z tych warunków mogła spowodować większą tragedię ... Wystarczy, by koleinaczy piasek był nieco w innym miejscu, a mogła by na niego ne najechać, albo nie trafić w drzewo, tylko polecieć dalej ... była by połamana, ale by żyła ... ale też zamiast w drzewo mogła trafić w swojego kolegę i jego też zabić ... albo w przypadkowego świadka .. Ale to tylko gdybanie. Ale musimy pamiętać, że należy zachować zawsze szacunek nad śmiercią człowieka, bo i nas może to spodkać. My też możemy zginąć, bo coś pójdzie nie tak. Nie dziwię się, że niektórzy nie żałują dziewczyny, bo jej nie znali, a czasem mogli znaleść się na drodze jej lub innego motocyklisty ... Zdjęcia z wypadków to nie tylko brak szacunku dla ofiary. To też przestroga dla innych. Może gdyby ona wcześniej zobaczyła by zdjęcia z innego tragicznego wypadku, sama by nie zgineła? Jeżeli jest szansa, że pokazanie zdjęć uratuje chociaż jedno życie, to warto. Przynajmniej jej śmierć nie pójdzie na marne. A ci, co tylko liczą na tanią sensację lub sa spragnieni widoku krwi, powinni udać się do lekarza, bo to jest choroba psychiczna , która często prowadzi do przekroczenia norm moralnych i może nawet skłonić chorą osobę do zabójstwa ... Co do helikoptera i organów. Nie dziwmy się, że ktoś chciał pobrać organy, bo śmierć dziewczyny mogła uratować życie kilku innych ludzi. A że to właśnie motocylkliści są często dawcami, to każdy wypadek motocyklisty daje nadzieję na normalne życie wielu osobą czekającym na przeszczep. Takie jest życie i wiele osób czeka na śmierć innych, by samemu żyć ... Jeszcze raz wyrazy współczucia rodzinie dziewczyny. Nie ważne jaka była, nie ważne dlaczego zgineła, ważne, że zdarzyła si etragedia i zginął człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał18 napisał:
Człowieku, pijany to chyba Ty jesteś.... Nie wiesz jak zdradliwa droga jest w tym miejscu. Sam pogiąłem felgę w tym odcinku drogi a piszesz że dziewczyna była pijana. Po prostu zagapiła się albo złapała błoto na drodze, bo pijana nie mogła jechać. Co jak co, ale chłopak jadący za nią nie puściłby po alkoholu, obydwoje mieli kombinezony i odpowiedni strój. Chociaż kask, który leżał nie zaliczyłbym do klasy wyższej... Powiem tyle, że na Allegro są niedrogie. Czepiacz, sorry, ale Ty chyba ani razu nie jeździłeś motocyklem, a jak tak to nie więcej niż na motorowerze bądź wsk, bo nie wiesz co to znaczy złapać koleinę i uderzyć w drzewo, zrozum że przy szosowych oponach i twardym zawieszeniu ścigacza nie można złapać przyczepności na błotnistym poboczu pełnym drzew... Jeśli chcesz to zajrzyj jutro i zobacz jakie błoto jest na szosie w miejscu wypadku Serdeczne współczucie dla rodziny, zwłaszcza dla chłopaka i matki.
I znów biedna matka płacze !! I nie pozbiera sie . Nosiła pod sercem, urodzila ,wychowała Kochane dzieci czy wy myślicie, że skórzane stroje z górnej półki i super nowe sprzęty załatwią wszystko. Myślicie że jak macie 20 lat to potraficie wszystko ufacie maszynie ? Trochę pokory dla natury i nie piszcie głupot, bo najbardziej szkoda matki która zbierała szczątki własnego dziecka . Pomyślcie o swoich mamuśkach i zdejmijcie nogi z gazu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" zaczyna sie" napisala jedna z osob dawajacych komentarz... jestem pewna, ze nie jedna osoba podpisalaby sie pod tym samym. Bylaby to osoba, ktora na codzien bacznie obserwuje droge i trzezwo patrzy na swiat. Osoba, ktora zaszufladkowala swoje marzenia, albo nie odczula chocby odrobiny szalenstwa w swoim zyciu. Tak juz jest, ze z obawy przed niebezpieczenstwem rezygnujemy z wielu rzeczy, a podziwiamy tych, ktorzy sa zdolni zrobic krok do przodu. Skrycie marzymy o tym, by choc raz byc w ich skorze i skosztowac ryzyka. Boimy sie... Ona sie nie bala, pokazala, ze wszystko jest mozliwe, mimo tego, ze przyplacila to zyciem. Latwo jest krytykowac kogos, zarzucac mu to, ze jest nieodpowiedzialnym, tudniej zas jest spojrzec z dystansem na wlasne poczynania. Jestem pewna, ze wielu z was przyjdzie na pogrzeb. Niektorzy szukajac sensacji, by popatrzec na rozdarte zwloki dziewczyny, ktorej nawet nie znali. Tylko pytanie po co?? Niech przyjda Ci, ktorym byla ona bliska, niech oplakuje ja rodzina i przyjaciele. Kolejna glupota jest zadawanie tysiaca pytan skierowanych do tych, ktorzy teraz cierpia... Nie zdajecie sobie sprawy, ze rozpamietywanie tego zadaje jeszcze wiekszy bol... Niech uplynie troche czasu, wtedy zapytajcie. Niestety niektorzy z was zyja sensacja, kolejna afera i plotka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje kondolencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych uważających się za "przyjaciół": mimo, że nie miała doświadczenia doradziliście jej zakup o wiele za ciężkiego, za szybkiego i zbyt silnego motocykla jak na początek nauki. Nauczyliście ją tylko odkręcać gaz i pocinać z prędkościa autostradową na gównianej powiatowej drodze zamiast jako bardziej doświadczeni nauczyć ją rozsądku i przewidywania skutków. Dla mnie, pozwalając swojej "przyjaciółce" ryzykować tak dużo ponad jej umiejętności jesteście tylko zwykłymi nieodpowiedzialnymi gówniarzami z mnóstwem kucy pod dupą i pustką w głowie. I tak naprawdę to Wy najbardziej przyczyniliście się do jej śmierci. Chroń Boże od takich przyjaciół... Współczucie dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani! nikt nie chciał źle... tak sie miało niestety stać Wasze życie też jest już zapisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przyczyną tragedii byłą nadmierna prędkość. Jak duża, ustalą to specjaliści w toku dalszego śledztwa – mówi Anna Smarzak z KWP w Lublinie." Nadmierna predkosc na prostym odcinku drogi? Czy "nieszanowni" panowie policjanci wiedza co to KOLEINA i rozwalona droga przez przeładowane tiry i firme pana chudziaka? Oczywiscie najlepiej i najłatwiej zwalic na lekkomyślność kierowcy czyli nadmierna predkosc. ;] Kto jest odpowiedzialny za śmierć tej młodej kobiety? Prosta odpowiedz. Własciciel rozwalonej nieremontowanej drogi! Do tego policja ktora na bank brala łapowki od wlaścicieli przeładowanych nawet 3krotnie pojazdow ktore nie powinny ta droga jechac!! ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śliczna dziewczyna byłą.. [*] Kto lubił to wspomni.. kto kochał nie zapomni[*] (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty - jesteś tępym człowiekiem kiedyś pewien sławny kierowca rajdowy po skasowaniu swojego samochodu spytany : "Czy sądzisz że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość? " - ironicznie odpowiedział równie tępemu dziennikarzowi: "NIE NIE prędkość była dobra, tylko zakręt zbyt ciasny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę niektóre wypowiedzi to cos mi się robi... Byłam tam wtedy kiedy sie to stało... niestety tam byłam... i wiele bym dał żeby nie wiedziec i nie słyszeć tego co widziałam i słyszałam. ta dziewczyna niebyła ani pijana, ani an prochach ani nie jechała wybitnie szybko, szybko owszem ale w porównaniu z tym co się czasem dzieje na tej drodze to naprawde nie wiele. pozatym, słyszałam wyraźny wystrzał przed wypadkiem PRZED więc może winą nie była tylko prędkość a pęknięcie opony czy cos innego - do rozważenia dla tych którzy pisza bzdury nie wiedząc co i jak. nie chce sie wymądrzac i wogle nie chciałam tu pisać ale ponieważ ludzie wsadzają wszystkich do jednego wora robie to Kondolencje dla rodziny i przyjaciół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Daj spokój wyślij na kontakt24 dziennikawschodniego albo na legendarne MODO. Niech ten filmik będzie ostrzeżeniem dla tępych właścicieli ścigaczy. Nie dość że drzewa niszczą to jeszcze drogi blokują. dlaczego tylu ludzi musi mieć problemy z dotarciem do domu bo jakaś pijana siksa się rozłozyła na drodze ?
Gdybym kiedykolwiek Cie spotkał wyciągnął bym Ci serce przez gardło pajacu! To była moja koleżanka i świetna osoba! Takich ludzi jak ona sie juz nie spotyka... Nie masz prawa skur***** wypowiadać sie w ten sposób na jej temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ czlowieku zastanow sie co ty piszesz,ja wiem ze w internecie panuje anonimowosc,ale brak slow na takich smieci jak ty. Nie chce tu nikogo obrazac,wiec pomine epitety,ktore powinny paść w kierunku Twojej osoby. Nie mow tak bo wlasnie tymi slowami,wywołujesz moze swoje nieszczescie. Może za tydzien Ty zginiesz w wypadku,albo wychodząc w nocy na ulice ktoś wsadzi Ci kose w plecy? Albo ktoś z Twoich bliskich? moze Twoi rodzice zostana ofiara? a wtedy ja Ci powiem,to co ty na temat tego wydarzenia. Zrozumiesz to jak przezyjesz,a pamietaj,ze zycie jest nieoczekiwane... Nie to żebym życzyła...ale roznie to bywa...zapamietaj to sobie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy może ktoś napisać w jakiej miejscowości mieszkala ta dziewczyna?[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie współczuje [*] we wrześniu zginą mój kolega... o też na tym forum sypało się dużo obelg, tylko ze po czasie rodzina zagląda, szuka wiadomości... i na prawdę żal tego co piszą nie którzy... TO RANI !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze niektórych (np. czepiacz) są poniżej krytyki. Radzę to olewać bo pisza je jacyś zakompleksieni ludzie. Wyobrażam sobie jak strasznie musiało wyglądać miejsce wypadku. Strasznie współczuje rodzinie i znajomym. Pomimo tego co niektórzy tutaj piszą to nie wasza wina. Tak miało się stać i koniec. To banalne ale czas leczy rany... Apeluję o wsparcie dla tego chłopaka który z nią jechał. Trudno sobie wyobrazić co on teraz musi przeżywać. Jeśli to czytasz - trzymaj się chłopaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spartan13 napisał:
Gdybym kiedykolwiek Cie spotkał wyciągnął bym Ci serce przez gardło pajacu! To była moja koleżanka i świetna osoba! Takich ludzi jak ona sie juz nie spotyka... Nie masz prawa skur***** wypowiadać sie w ten sposób na jej temat!
spartanie13 grozisz mi śmiercią bandyto ? Niczym nie różnisz się od kryminalistów. Zresztą napewno siedziałeś. Może chcesz się spotkać tchórzu w cztery oczy? Kiedy komuś grozisz i nie możesz tego spełnić jesteś smieszny błaźnie ! A ty lubartowanianką szykuj się do pracy. Zaczynasz chyba po 20.00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasze deb***ne komantarze ktore rania jej przyjaciol i rodzine pokazuja tylko braki w waszej glowie, wasza glupote i to jakimi chamami jestescie! A komentarze skierowane w motocyklistow wypisuja albo Ci ktorzy zazdroszcza albo Ci ktorzy sa biedni emocjonalnie. No i zostaje jeszcze kwestia ludzi w srednim wieku ktorzy "ło boze widzieli jak szaleniec szybko jechoł" szkoda tylko ze tych 10 ktorzy jechali za nim powoli juz nie zobaczyli... Kondolencje dla Wszystkich bliskich! Bardzo Wam wspolczuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś przez okno widziałem tłumy motocyklistów, przejezdnych, przechodniów zapalających świeczki, teraz także jest tam kilka osób. Widać, że ludzie pamiętają o kimś, że zginął ktoś, kto nie był wszystkim obojętny. To cieszy, zaraz sam idę zapalić płomyczek. Większość z nas nie znała zawsze uśmiechniętej, mądrej i pracowitej dziewczyny. Mimo to dobrze, że są tu ludzie, którzy potrafią zrozumieć, że w obliczu tragedii nie ma żartów. A reszta niech pomyśli, po co te wzajemne wrzuty, po co te groźby i docinki? No po co? Teraz powinniśmy przynajmniej na forum okazać wyrazy współczucia i ubolewania, bo większości z nas nic innego nie pozostaje. Szczere kondolencje z mojej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Daj spokój wyślij na kontakt24 dziennikawschodniego albo na legendarne MODO. Niech ten filmik będzie ostrzeżeniem dla tępych właścicieli ścigaczy. Nie dość że drzewa niszczą to jeszcze drogi blokują. dlaczego tylu ludzi musi mieć problemy z dotarciem do domu bo jakaś pijana siksa się rozłozyła na drodze ?
Ty s*k*u*r*w*y*s*n*u j*e*b*a*n*y sam sobie lepiej w łeb strzel i niech twoi kumple na youtube to puszczą! Napisz swoje dane to ci łeb ukręcę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...